Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
Načítání… |
Změny v rozvrhu čtvrtek 25. 4.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5A |
5B |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Bureš Jakub |
- |
- |
- |
LAZ |
STR |
- |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
Gába David |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
Kučevová Daniela |
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mitrengová Michaela |
|
|
|
BRU |
KOL |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
Mráček Radovan |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
Paululik Jaroslav |
- |
- |
- |
- |
MOT |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
Plášek Hynek |
- |
- |
- |
LAZ |
STR |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Spružinová Lucie |
- |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zegzulková Renáta |
- |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Brudná Lenka |
3 |
supl.
(MIT)
|
ANJ |
2.HA (SK2) |
E13 |
|
|
Kolesova Tetiana |
4 |
supl.
(MIT)
|
ANJ |
2.HA (SK2) |
E13 |
|
|
Lazurová Dayana |
3 |
spojeno
(BUR)
|
TEV |
2.HB (SK1) |
B24 |
|
3 |
supl.
(PLA)
|
TEV |
2.HB (SK2) |
B24 |
|
|
Motyková Marie |
4 |
supl.
(PAU)
|
OBN |
4.HB |
E24 |
|
|
Struminská Gabriela |
4 |
spojeno
(BUR)
|
TEV |
2.HB (SK1) |
B11 |
|
4 |
supl.
(PLA)
|
TEV |
2.HB (SK2) |
B11 |
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.HA |
6 |
TEV |
SK1 |
|
odpadá |
|
(BUR) |
7 |
TEV |
SK1 |
|
odpadá |
|
(BUR) |
|
1.V1 |
1 |
PRA |
|
|
odpadá |
|
(ZEG) |
2 |
PRA |
|
|
odpadá |
|
(ZEG) |
3 |
UVS |
|
|
odpadá |
|
(ZEG) |
|
2.C1 |
2 |
EKS |
|
|
odpadá |
|
(KUD) |
3 |
EKOp |
|
|
odpadá |
|
(KUD) |
7 |
RLAc |
|
|
odpadá |
|
(MRR) |
|
2.G1 |
2 |
EKS |
|
|
odpadá |
|
(KUD) |
3 |
EKOp |
|
|
odpadá |
|
(KUD) |
|
2.HA |
3 |
ANJ |
SK2 |
E13 |
supluje |
BRU |
(MIT) |
4 |
ANJ |
SK2 |
E13 |
supluje |
KOL |
(MIT) |
6 |
TPP |
SK1 |
|
odpadá |
|
(PAU) |
7 |
TPP |
SK1 |
|
odpadá |
|
(PAU) |
8 |
TPP |
SK1 |
|
odpadá |
|
(PAU) |
|
2.HB |
3 |
TEV |
SK1 |
B24 |
spojí |
LAZ |
(BUR) |
3 |
TEV |
SK2 |
B24 |
supluje |
LAZ |
(PLA) |
4 |
TEV |
SK1 |
B11 |
spojí |
STR |
(BUR) |
4 |
TEV |
SK2 |
B11 |
supluje |
STR |
(PLA) |
|
2.V1 |
|
3.C1 |
|
3.G1 |
|
3.HA |
1 |
TEV |
|
|
odpadá |
|
(MRR) |
2 |
TEV |
|
|
odpadá |
|
(MRR) |
|
3.OA |
7 |
PCS |
PCS |
|
odpadá |
|
(GAB) |
8 |
PCS |
PCS |
|
odpadá |
|
(GAB) |
|
3.OB |
7 |
PCS |
PCS |
|
odpadá |
|
(GAB) |
8 |
PCS |
PCS |
|
odpadá |
|
(GAB) |
|
4.HA |
|
4.HB |
4 |
OBN |
|
E24 |
supluje |
MOT |
(PAU) |
|
4.OA |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou